Home Health & Fitness Download Askipo - Online Diyet 1.0.11 APK For Android
Download Askipo - Online Diyet 1.0.11 APK For Android

Download Askipo - Online Diyet 1.0.11 APK For Android


Categories:Games,Health & Fitness  Developer: Doksanaltı Internet Dan. Hiz. ve Tic Ltd. Sti Version:  
Reviews:

About this app:

Here is another great APP Askipo - Online Diyet 1.0.11 for Android 4.4+ and up. This APP listed in Health & Fitness category of Google APP store. This APP is developed by Doksanaltı Internet Dan. Hiz. ve Tic Ltd. Sti. This app is easy to download and install to your mobile. Download APP by using mobile browser, then click on install, before installation process don't forget to allow app installation from unknown sources . We are providing direct installation source from Play Store,and also providing high speed downloading source . mhapks.com just a source for to provide freeware and original APPS and Games shared by our editors for your home / personal use only . In case of any complaint / copyright regarding , Askipo - Online Diyet 1.0.11 then please directly contact us via Contact Form and provide some evidence / Ownership Proof regarding this APP, Our tech staff will down / delete APP with in 24-48 hours.... Daha sağlıklı bir hayata erişimi kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Sağlık hizmetlerini mekânsal sınırlamaların ötesine taşıyoruz.
Uzman diyetisyenlerimizle başlayan yolculuğumuzda, hedefimiz seni her branştaki sağlık uzmanlarıyla mekânsal sınırların ötesinde platformumuzda bir araya getirebilmek.

Daha sağlıklı bir hayat için ihtiyacın olanlar tek bir uygulamada
Askipo web ve mobil uygulamaları üzerinden uzman diyetisyenleri inceleyebilir, sana en uygun paketi seçebilirsin. Aboneliğin süresince menü takip ve düzenlemelerini, diyetisyeninle yapacağın görüşmeleri tek uygulamadan gerçekleştirirsin.

Senin için hazırlamış olduğumuz online diyet programları sayesinde daha formda bir bedene sahip olman artık çok daha kolay. Sürekli olarak iletişim kurabileceğin diyetisyenlerimizin vermiş olduğu direktifleri uygulayarak daha fit bir görünüm kazanmak senin elinde.

Online Diyet İle Kilo Verilir Mi?
Günlük hayatında bankacılık işlemleri, market alışverişi, online müze gezilerini nasıl dijital bir ortam sayesinde gerçekleştiriyorsan, diyet yapmak istediğinde de online doktorun ile sana destek sağlıyoruz. Dijital dünyanın hayatın faydalarından yararlanarak sen de bizimle irtibat kurabilir ve destek alabilirsin.

Online diyet denildiğinde akıllara takılan soruların başında “online diyet ile kilo verilir mi?” gelir. Diyet yapmak ve kilo vermek istiyorsun ve nereden başlayacağını bilemiyorsun. O zaman senin için müthiş diyet listeleri ve online diyetisyenler ile karşındayız. Diyet yapmak için özel olarak klinik aramana, diyetisyenleri ofislerinde ziyaret etmene gerek yok. Öncelikle seni tanımak ve doğru yöntemler ile destek vermek isteriz. Bunun için sisteme üye olman ve bizden neler beklediğini bildirmen gerekiyor. Online diyetisyenlerimiz tarafından online olarak hazırlanmış diyet listeleri ve menülere dilediğin zaman ulaşabileceğin bir platforma sahip olacaksın. Diyetisyenimi kendim nasıl seçerim? Diyorsan merak etme bunun cevabı da bizde. Diyet yaparken tamamen özgür olmak istiyorsan, hedeflediğin kilo miktarına hangi zaman diliminde ulaşmak istiyorsan kendin için seçeceğin online diyetisyenlerimiz ile ücretsiz öngörüşme gerçekleştirerek diyetin için ilk adımı atabilirsin. Sağlıklı kilo vermek ve istediğin bedene sahip olmak senin de hakkın.

Online Diyet Ne Demek?
Online diyet, evinden çıkmadan da diyetisyen hizmeti alabileceğin anlamını taşımaktadır. Bunun için tek yapman gereken doğru ve güvenilir bir diyetisyen ve diyet programı tercih etmektir. Daha önce diyetisyene sen giderken şimdi ise diyetisyenin sana geldiği online diyet yapabileceğin bir sisteme sahip olmandır. Günümüzde de kullanılan yaygın bir hizmet yolunda hızla ilerlemektedir.

Online Diyetisyene Her Zaman Ulaşabilir Miyim?
Online diyet platformumuzda senin için harika diyet menüleri hazırlayan, kusursuz hizmet için çalışan diyet uzmanlarımız ile bir kez görüştükten sonra bir daha ulaşamayacağını düşünme. Hizmetin online olması seni yanıltmasın. Dilediğin zaman diyet uzmanlarımıza platformumuz aracılığı ile merak ettiğin konular hakkında soru sorabilir, görüş alışverişinde bulunabilirsin. Senin için hazırlanan menülerde alternatif olarak yiyebileceğin sağlıklı gıdalar hakkında bilgi alabilirsin. Unutmamalısın sağlıklı yaşam adına attığımız bu adımda her zaman yanındayız

Askipo'yu kullanmak için birden fazla sebebin var
Uzman Diyetisyenler : Seni online diyetin uzmanlarıyla buluşturuyoruz
Menü Takibi : Bir tıkla diyetisyeninin sana özel hazırladığı menüyü gör ve menünü yönet
Güvenilir Ödeme : 3D güvencesi ile rahatlıkla ödemeni yap
7/24 İletişim : Sınırsız chat özelliği ile aklına ne takılırsa sor
Online Diyet : Artık diyetisyeninin ofisi istediğin her yerde
Ücretsiz Ön Görüşme : Sana en uygun diyetisyeni bulabilmen için ücretsiz görüşebilme fırsatı We aim to facilitate access to a healthier life.

We carry health services beyond spatial limitations.
In our journey that started with our expert dieticians, our goal is to bring you together with health professionals in every branch on our platform beyond spatial borders.

All you need for a healthier life in one application
You can examine expert dietitians and choose the most suitable package for you through Askipo web and mobile applications. During your subscription, you can follow-up and arrange menu and conversations with your dietician from a single application.

Thanks to the online diet programs we have prepared for you, it is much easier to have a more fit body. It is in your hands to gain a more fit appearance by following the directives given by our dieticians whom you can communicate with all the time.

Is Weight Loss With Online Diet?
We support you with your online doctor whenever you want to diet, as you do banking transactions, market shopping, and online museum visits in your daily life. By taking advantage of the benefits of life in the digital world, you can also contact us and get support.

When asked about online diet, the first question that comes to mind is, "Is weight lost with an online diet?" revenue. You want to diet and lose weight, and you don't know where to start. Then we are here with great diet lists and online dietitians. You do not need to visit the clinic specially, visit dieticians in their offices to make a diet. First of all, we would like to know you and support you with the right methods. To do this, you have to be a member of the system and let us know what you expect. You will have a platform where you can access diet lists and menus prepared online by our online dietitians whenever you want. How do I choose my dietician myself? If you say don't worry, we have the answer. If you want to be completely free while on a diet, you can take the first step for your diet by making a free preview with our online dieticians, which you will choose for yourself, in what time period you want to reach your target weight. It is your right to lose weight and have the body you want.

What Does Online Diet Mean?
Online diet means that you can get a dietitian service without leaving your home. All you have to do is to choose a correct and reliable dietitian and diet program. While you were going to the dietician before, now the dietician has a system where you can make an online diet. It is progressing rapidly on a common service path used today.

Can I Always Contact an Online Dietitian?
Don't think that after meeting with our diet experts who prepare great diet menus for you and work for perfect service on our online diet platform, they will never reach you again. Don't be fooled by the service being online. Whenever you want, you can ask our diet experts about the topics you are curious about, and exchange views. In the menus prepared for you, you can get information about healthy foods that you can eat as an alternative. You should not forget that we are always with you in this step we take in the name of healthy life.

You have more than one reason to use Askipo
Expert Dietitians: We bring you together with experts of the online diet
Menu Tracking: Just click and see the menu prepared by the dietician for you and manage the menu.
Reliable Payment: Make your payment easily with 3D assurance
24/7 Communication: Ask whatever you think with unlimited chat feature
Online Diet: Now the dietitian's office is wherever you want
Free Pre-Interview: Opportunity to meet for free so that you can find the most suitable dietician - Optimizasyon çalışmaları yapıldı.

Read more

App Information

209775 com.askipo.patient
Version Rating APP Vote Size
1.0.11 - 224 22.2 MB
Requirement Updated Installs Developer
Android 4.4+ 2020-08-11 10,000+ Doksanaltı Internet Dan. Hiz. ve Tic Ltd. Sti
High Speed Download