Home Parenting Download Beniamin Kontrola Rodzicielska 2.2 Apk For Android
Download Beniamin Kontrola rodzicielska 2.2 Apk for android

Download Beniamin Kontrola Rodzicielska 2.2 Apk For Android


Categories:Apps,Parenting  Developer: Beniamin Version:  
Reviews:

About this app:

Here is another great APP Beniamin Kontrola rodzicielska 2.2 Apk for android for 7.0 and up and up. This APP listed in Parenting category of Google APP store. This APP is developed by Beniamin.


This app is easy to download and install to your mobile. Download APP by using mobile browser, then click on install, before installation process don't forget to allow app installation from unknown sources . We are providing direct installation source from Play Store,and also providing high speed downloading source .
mhapks.com just a source for to provide freeware and original APPS and Games shared by our editors for your home / personal use only . In case of any complaint / copyright regarding , Beniamin Kontrola rodzicielska 2.2 Apk for android then please directly contact us .
Zarządzaj aplikacją zdalnie poprzez stronę: panel.beniamin.pl.

Aplikacja Beniamin to najlepsza aplikacja do kontroli rodzicielskiej, która pomaga rodzicom zarządzać i kontrolować czas, jaki ich dzieci spędzają przed komputerem, na smartfonach (Android) i tabletach (Android). Ponadto aplikacja Kontrola rodzicielska zapewnia niezawodne filtrowanie stron internetowych, śledzenie lokalizacji dzieci i monitorowanie w mediach społecznościowych, w tym filmy z popularnego serwisu video oglądane przez dzieci.

Zarządzanie czasem urządzenia

Z dowolnego miejsca, logując się na stronie beniamin.pl możesz ograniczyć codzienne korzystanie z internetu i aplikacji przez dzieci, blokować określone aplikacje, blokować pobieranie nowych aplikacji, ustawiać harmonogram czasu i nagradzać dodatkowym czasem za dobre zachowanie lub wyniki w nauce! Czas dostępności mediów pomaga dzieciom zdrowo się rozwijać.

Filtrowanie stron internetowych - blokuj treści internetowe nieodpowiednie dla swoich dzieci

Dzięki aplikacji Kontrola rodzicielska na ekranie rodzice mogą blokować dostęp do nieodpowiednich stron internetowych za pomocą funkcji Filtrowanie sieci, która zapewnia bezpieczną przeglądarkę dla dzieci. Filtrowanie stron jest także aktywne w trybie incognito.
Dodatkowo zapewniamy bezpieczne wyszukiwanie we wszystkich przeglądarkach.

Sprawdzanie lokalizacji dzieci - Dowiedz się, gdzie jest Twoje dziecko

Nasza funkcja śledzenia lokalizacji daje rodzicom spokój ducha, wiedząc, gdzie są ich dzieci i jak się tam dostały. Dzięki tej zakładce może sprawdzać lokalizację w dowolnym wybranym dniu.

Analiza przeglądanych filmów na popularnym serwisie video

W panel rodzica będziesz mógł przeglądać wszystkie filmy jakie oglądało Twoje dziecko. Zweryfikować czy są odpowiednie. Dodatkowo będziesz mógł w każdej chwili zablokować wybrany kanał lub film.

Raportowanie i statystyki

Zdalnie przeglądaj z dowolnego miejsca przez przeglądarkę raporty aktywności dzieci, zmieniaj ustawienia dla internetu i aplikacji. Sprawdzaj gdzie jest i było Twoje dziecko.

Co możesz zrobić za darmo dzięki Aplikacji kontroli rodzicielskiej Beniamin:

✓ Chroń wszystkie urządzenia dziecka za pomocą różnych funkcji monitorowania.
✓ Ustaw limity czasu dla każdego urządzenia.
✓ Monitoruj aktywność w sieci i wyniki wyszukiwania.
✓ Blokuj treści dla dorosłych.
✓ Monitoruj aktywność w najpopularniejszym serwisie video.
✓ Zobacz całą aktywność swojego dziecka na tym i innych urządzeniach.
✓ Ustaw limity dla gier i aplikacji.
✓ Zdalny dostęp z dowolnego miejsca.
✓ Lokalizator: znajdź swoje dziecko na mapie i dowiedz się, gdzie jest i było w danym momencie.

Jak chronić:
1 - Zainstaluj aplikację kontrola rodzicielska Beniamin na urządzeniu, które chcesz nadzorować.
2 - Zaloguj się lub zarejestruj na stronie https://beniamin.pl wybierz „Profil dziecka” i postępuj zgodnie z instrukcjami szybkiej konfiguracji.
3 - Po zakończeniu nieodpowiednie strony będą automatycznie blokowane.
4 - Zaloguj się do internetowego pulpitu nawigacyjnego Kontrola rodzicielska Beniamin (https://panel.beniamin.pl) aby monitorować aktywność i ustalać reguły.

Dlaczego aplikacja Beniamin?
Od ponad 10 lat rozwijamy oprogramowanie do ochrony dzieci w internecie. Jesteśmy ekspertem w tej dziedzinie. Pomagamy rodzinom z młodszymi dziećmi i nastolatkami podejmować zdrowe i odpowiedzialne decyzje dotyczące sposobu korzystania z mediów, pozwalając im normalnie cieszyć się życiem i koncentrować na codziennych czynnościach, nie wpadać w nałogi. To co najważniejsze to staramy się chronić także komunikację dzieci z innymi osobami poprzez udostępnienie jej treści rodzicom.


App Information

365212 com.ben.mobile
Version Rating APP Vote Size
2.2 1.1 0 47M
Requirement Updated Installs Developer
7.0 and up November 21, 2021 10,000+ Beniamin
DOWNLOAD APK