Home Shopping Download Camasircity.com 1.9 APK For Android
Download Camasircity.com 1.9 APK For Android

Download Camasircity.com 1.9 APK For Android


Categories:Apps,Shopping  Developer: Ticimax Version:  
Reviews:

About this app:

Here is another great APP Camasircity.com 1.9 for Android 4.4+ and up. This APP listed in Shopping category of Google APP store. This APP is developed by Ticimax.


This app is easy to download and install to your mobile. Download APP by using mobile browser, then click on install, before installation process don't forget to allow app installation from unknown sources . We are providing direct installation source from Play Store,and also providing high speed downloading source .
mhapks.com just a source for to provide freeware and original APPS and Games shared by our editors for your home / personal use only . In case of any complaint / copyright regarding , Camasircity.com 1.9 then please directly contact us .
2011 yılı Temmuz ayında "Mutlu Müşteriler Gülen Yüzler" sloganıyla çıktığımız bu yolculukta en büyük amacımız her zaman müşterilerimizi mutlu etmek ve güler yüzle ağırlayıp uğurlamak oldu. Mağazalarımızdan çıkan her bir müşterimizi kendimize referans edindik. Misafirlerimizi memnun edememek en büyük endişemiz, bu yüzden her geçen gün verdiğimiz hizmet kalitesini arttırmak için daha çok çalışıyoruz. "Kurumsal Esnaf " kimliğimizle samimiyeti elden bırakmayıp kurumsal hizmet sunmak en değerli ilkelerimizdendir. Aynı zamanda C&CITY ailesi olarak siz değerli misafirlerimizin şikayet ve önerilerini düzenli olarak değerlendiriyor bununla ilgili çalışmalar yapıyoruz. Ailemizde, biz çalışanların farklı ünvanları değil misyonları vardır. C&CITY çatısı altında gördüğünüz her insanın tek ünvanı " Memnuniyet Temsilcisi " dir. Bu yüzden memnun olmadığınız her an bizim için bir kayıptır. Bu amaçlarımıza uygun olmayan durumlarla karşılaşırsanız lütfen bize ulaşın, kendimizi affettireceğimize söz veriyoruz.

Yüzünüzden Gülücükler Eksik Olmasın

C&CITY Ailesi In July 2011, we started our journey with the motto Mutlu Happy Customers Smiling Faces slogan. We have referenced each of our customers coming out of our stores. Our biggest concern is not being able to please our guests, so we work hard to improve the quality of service we provide every day. One of our most valuable principles is to provide corporate service with our corporate tradesmen identity. At the same time, as C & CITY family, we regularly evaluate the complaints and suggestions of our esteemed guests. In our family, we employees have different titles and not missions. The only title of every person you see under the roof of C & CITY is "Satisfaction Representative". Therefore, every moment you are not satisfied is a loss for us. If you encounter situations that do not meet our objectives, please contact us, we promise to make ourselves forgive.

Don't Let Smiles Miss Your Face

C & CITY Family


App Information

183497 com.camasircity.mobil
Version Rating APP Vote Size
1.9 - 10 18.7 MB
Requirement Updated Installs Developer
Android 4.4+ 2020-05-26 100+ Ticimax
DOWNLOAD APK