Home Finance Download Canlı Döviz - Borsa, Döviz , Dolar, Kripto Para 3 Apk For Android
Download Canlı Döviz - Borsa, Döviz , Dolar, Kripto Para 3 Apk for android

Download Canlı Döviz - Borsa, Döviz , Dolar, Kripto Para 3 Apk For Android


Categories:Apps,Finance  Developer: Ingenium Yazılım - Mert Tufan Vatandost Version:  
Reviews:

About this app:

Here is another great APP Canlı Döviz - Borsa, Döviz , Dolar, Kripto Para 3 Apk for android for 5.0 and up and up. This APP listed in Finance category of Google APP store. This APP is developed by Ingenium Yazılım - Mert Tufan Vatandost. This app is easy to download and install to your mobile. Download APP by using mobile browser, then click on install, before installation process don't forget to allow app installation from unknown sources . We are providing direct installation source from Play Store,and also providing high speed downloading source . mhapks.com just a source for to provide freeware and original APPS and Games shared by our editors for your home / personal use only . In case of any complaint / copyright regarding , Canlı Döviz - Borsa, Döviz , Dolar, Kripto Para 3 Apk for android then please directly contact us via Contact Form and provide some evidence / Ownership Proof regarding this APP, Our tech staff will down / delete APP with in 24-48 hours.... Tüm döviz kurlarını, borsa endeks ve borsa hisse senetlerini, tüm altın fiyatlarını ve kripto para birimlerini CANLI veri ile izleyin, sınırsız sayıda fiyat alarmı kurun ve uygulama bildirimi, sms veya mail olarak tümünü ücretsiz olarak alın.

Borsa İstanbul yetkili dağıtıcısıyız. Canlı Borsa lisansı satın alarak, tüm borsa verilerini 15 dakika gecikme olmadan izleyebilirsiniz. Canlı borsa lisansı uygulamadan temin edilebilir.

Hiçbir üyelik gerekmeden, portföyünüzü oluşturun ve portföy kar-zarar durumunuzu, portföy değerinizi anlık izleyin. Canlı Döviz ile anlık olarak dolar, euro, gram altın, sterlin, japon yeni, euro/dolar paritesini takip edebilir, tüm bu kurlar ve paritelerin 3 yıla uzanan geçmiş verilerini veya canlı verilerini grafik üzerinden takip edebilirsiniz.

Tüm Borsa ;stanbul endeks verileri ve canlı borsa hisse senedi verileri: İstediğiniz borsa endeks verisini veya hisse senedini izleme listenize ekleyebilir, veya tüm borsa hisse senetlerinin detaylarını hisse detay sayfasından inceleyebilirsiniz. Borsa endeks ve hisse senetlerinin grafiklerini istediğiniz şekilde çizebilirsiniz. Canlı Borsa lisansı satın alarak, borsa istanbul verilerini 15 dakika gecikme olmadan izleyebilirsiniz.

10.000\den fazla kripto para birimini anlık takip edin, grafiklerini çizin. Kripto para birimlerini portföyünüze ekleyip değerlerini canlı takip edin.

Fiyat alarmı özelliği ile dolar , euro , altın ve diğer tüm kurlar için fiyat alarmı ekleyebilir ve fiyat alarmı gerçekleştiğinde 7/24 ve anında bildirim ile haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca tüm canlı borsa endeksleri ve hisse senetlerine sınırsız sayıda fiyat alarmı kurabilirsiniz.

Tüm veriler anlık olarak yenilenmekte ve gün içindeki değişimlerinin yanı sıra, grafik yardımı ile belli zaman aralıklarında döviz değişimlerini sizlere sunmaktadır.

-Uygulamamızda aktif bazı kurlar

Dolar / TL
Euro / TL
İngiliz Sterlini / TL
TL / Japon Yeni
Gram Altın Fiyatları
Çeyrek Altın
Yarım Altın
Cumhuriyet Altın
BIST 100
Borsa Sembolleri


ve 12.000+ sembol daha.. Hepsi Canlı ve Anlık.

-Dolar , Euro , Altın ve diğer tüm kurlar saniyelik değişimler ile %100 anlık ve canlı olarak iletilmektedir.

-Borsa hisse senetleri ve borsa endeks verileri tercihinize göre canlı veya 15 dakika gecikmeli iletilmektedir. Canlı borsa verileri için lisans almanız yeterlidir

-Hızlı değişiklik gösteren dolar, euro ve tüm döviz kurlarını herhangi bir gecikme olmadan, canlı olarak takip edebilirsiniz. Fiyat alarmı özelliği, hiçbir fiyat hareketini kaçırmamanız için mükemmel bir özelliktir ve kullanımı tamamen ücretsizdir.

Read more

App Information

343072 ct.canlidoviz
Version Rating APP Vote Size
3 4.5 13137 6.4M
Requirement Updated Installs Developer
5.0 and up September 30, 2021 500,000+ Ingenium Yazılım - Mert Tufan Vatandost
High Speed Download