Home Educational Download Eğitlence - Eğitim Ve Eğlence 2.0.00 Apk For Android
Download Eğitlence - Eğitim ve Eğlence 2.0.00 Apk for android

Download Eğitlence - Eğitim Ve Eğlence 2.0.00 Apk For Android


Categories:Games,Educational  Developer: FYK Bilgi Teknolojileri A.Ş. Version:  
Reviews:

About this app:

Here is another great APP Eğitlence - Eğitim ve Eğlence 2.0.00 Apk for android for 5.1 and up. This APP listed in Educational category of Google APP store. This APP is developed by FYK Bilgi Teknolojileri A.Ş..


This app is easy to download and install to your mobile. Download APP by using mobile browser, then click on install, before installation process don't forget to allow app installation from unknown sources . We are providing direct installation source from Play Store,and also providing high speed downloading source .
mhapks.com just a source for to provide freeware and original APPS and Games shared by our editors for your home / personal use only . In case of any complaint / copyright regarding , Eğitlence - Eğitim ve Eğlence 2.0.00 Apk for android then please directly contact us .
Çocuğum için en doğru oyun hangisi ? Onun zeka ve yetenek gelişimini nasıl desteklerim ? Ben uzakta olsam bile onun güvende olduğundan nasıl emin olabilirim ? Reklamsız ve yaşına göre içeriklerin olduğunu nasıl garanti altına alabilirim? Sevgili ebeveynler, bunun gibi birçok sorunun kafanızda uçuştuğunu biliyoruz. Hepsi ve hatta daha fazlası için buradayız. Eğitlence, okul öncesi ve erken okul dönemi çocuklarımız için hazırlanmış, onların yaşlarına uygun içeriklerle zengin, reklamsız ve güvenli bir gelişim platformu. Oyun oynarken öğrenmek artık en verimli gelişim yolu. Hatta bu sadece çocuklar için değil, biz yetişkinler için bile böyle iken Eğitimi ve Öğrenmeyi Eğlenceli kılan ve bu konuda son derece iddialı bir oyun dünyası olan EĞİTLENCE ile her zaman yanınızdayız. Dikkat, hafıza, problem çözme ve analitik düşünme becerilerini birçok oyunla destekleyen Eğitlence, çocuğunuzun hayatın içinden örnekler ve hikayelerle doğru değerleri ve sosyal becerileri kazanmasını da sağlar. Sanatsal aktiviteler, hobiler, kitaplar, şarkılar, masallar, videolar her ay eklenen yeni oyunlar ve eğitici öğretici içerikleri ile çocuğunuz Eğitlence içinde sıkılmaz ve güvende kalır. Yabancı dil eğitiminin temellerini oynarken pekiştiren Eğitlence her anı çocuğunuz için değer yaratan bir serüvene dönüştürür. Daha fazla bilgi için https://abc.egitlence.xyz adresini ziyaret edebilir ya da info@fykmobile.com adresine e-posta göndererek Eğitlence’nin heyecan dolu ekibine ulaşabilirsiniz.


App Information

428577 com.FYKMobile.Edutain
Version Rating APP Vote Size
2.0.00 1.1 0 -
Requirement Updated Installs Developer
5.1 2022-06-01 548416 FYK Bilgi Teknolojileri A.Ş.
High Speed Download