Home Travel & Local Download Etstur - Otel Ara, Rezervasyon Yap 2.3.4 APK For Android
Download Etstur - Otel Ara, Rezervasyon Yap 2.3.4 APK For Android

Download Etstur - Otel Ara, Rezervasyon Yap 2.3.4 APK For Android


Categories:Games,Travel & Local  Developer: Etstur Version:  
Reviews:

About this app:

Here is another great APP Etstur - Otel Ara, Rezervasyon Yap 2.3.4 for Android 4.1+ and up. This APP listed in Travel & Local category of Google APP store. This APP is developed by Etstur. This app is easy to download and install to your mobile. Download APP by using mobile browser, then click on install, before installation process don't forget to allow app installation from unknown sources . We are providing direct installation source from Play Store,and also providing high speed downloading source . mhapks.com just a source for to provide freeware and original APPS and Games shared by our editors for your home / personal use only . In case of any complaint / copyright regarding , Etstur - Otel Ara, Rezervasyon Yap 2.3.4 then please directly contact us via Contact Form and provide some evidence / Ownership Proof regarding this APP, Our tech staff will down / delete APP with in 24-48 hours.... İŞTE CEBİNİZDEKİ ETS!

Otel araması yapın, fiyatları karşılaştırın ve bütçenize en uygun tesis için kolayca rezervasyon yapın. Seyahat planı mı yapıyorsunuz? ETS’nin mobil uygulamasını indirin, güncel promosyonları ve tatil fırsatlarını kolaylıkla takip edin. Yurt içinde ve yurt dışında binlerce otel seçeneğinin yanı sıra dünyanın dört bir yanında düzenlenen zengin içerikli turlar, son dakika fırsatları ve promosyonlu uçak bileti gibi seçenekler de kolay rezervasyon ayrıcalığı ile mobil uygulamada sizi bekliyor.

ARADIĞINIZ OTELİ BULUN, REZERVASYON YAPIN

Türkiye’nin tüm şehirlerinde, dilediğiniz konseptle konaklamak ETS’nin mobil uygulaması ile artık çok pratik. En iyi resort oteller, tatil köyleri, şehir otelleri ve daha fazlası… İster iş seyahatlerinizde ister turistik gezilerinizde, dilediğiniz konseptte, bütçenize uygun bir tesis için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Mobil uygulama ile otel fiyatlarını karşılaştırın, sizin için en uygun oteli bulun ve kolayca rezervasyon yapın.


ERKEN REZERVASYON FIRSATLARINDAN YARARLANARAK TATİL YAPIN

Etstur, her yıl onlarca farklı otele yönelik, %50'ye varan Erken Rezervasyon indirimi sunuyor. Mobil uygulamayı kullanarak bu cazip fırsatlardan haberdar olabilir, erken rezervasyon otelleri arasından dilediğinizi seçerek hızlıca rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz Erken Rezervasyon Sigortası yaptırarak tatilinizi 72 saat kalaya kadar koşulsuz iptal etme hakkında da sahipsiniz. Uygulamayı hemen indirin, Antalya, Bodrum, Fethiye, Marmaris, Side, Kuşadası, Çeşme ya da Belek gibi popüler tatil beldelerindeki en iyi tesislerde, erken rezervasyon indirimlerinden yararlanın.

UÇAK BİLETİ VE TUR ALTERNATİFLERİ

Mobil uygulama ile otel rezervasyonu dışında ucuz uçak bileti fırsatlarını da değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz çift yönlü havalimanı transfer hizmeti ekleyebilir, seyahat planınızı en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Mobil uygulamada ayrıca; Kültür Turları, Yurt Dışı Turları, Gemi Turları gibi pek çok alternatif de ayrıcalıklı bir hizmet ile sizi bekliyor!

ÖZEL FIRSATLARDAN YARARLANIN

Mobil uygulamada sizi bekleyen birbirinden özel avantajlarla her an bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz. Mobil uygulamayı indirerek yurt içindeki ve yurt dışındaki tesislere özel indirimlerden ve dönemsel kampanyalardan haberdar olabilir, kolayca rezervasyon yapabilirsiniz. Erken rezervasyon, sömestir, bayram ve yaz fırsatları gibi farklı dönemlere özel kampanyalardan haberdar olabilir, son dakika fırsatlarından kolayca yararlanabilirsiniz.

ETS UYGULAMASINI İNDİRMENİZ İÇİN 5 NEDEN

1- Güncel promosyonları ve tatil fırsatlarını kolaylıkla takip etme
2- Dilediğiniz şehirde, dilediğiniz bölge için en uygun tesisi seçip, kredi kartı ile hemen yer ayırtma
3- Yurt içi ve yurt dışı tur aramalarını ve rezervasyonlarını kolayca gerçekleştirme
4- Özel kampanyalar ve sayısız avantaj
5- Hızlı, kolay ve güvenli ödeme Here is the ETS in your pocket!

Search for a hotel, compare prices and book your accommodation. Are you planning a trip? Download ETS mobile app and easily follow up-to-date promotions and vacation deals. In addition to thousands of hotel options both in Turkey and abroad, you can also enjoy a rich selection of tours around the world, last-minute deals and promotional flight tickets with easy booking privileges.

FIND THE HOTEL YOU SEARCH, RESERVATION

Turkey in all cities, no longer very practical with the concept of the mobile app you wish to stay ETS. The best resort hotels, resorts, city hotels and more edi You can book a facility for your business, whether you are on a business trip or a touristic trip. Find the perfect accommodation near to Mobile Hotel, with over 150,000 hotels worldwide.

HOLIDAY VACATION FOR EARLY BOOKING OPPORTUNITIES

Etstur offers Early Booking discounts up to 50% each year for dozens of different hotels. You can be aware of these attractive opportunities by using the mobile application, you can make your reservation quickly by choosing from among the early booking hotels. If you wish, you also have the opportunity to cancel your holiday unconditionally until 72 hours before you make a Early Booking Insurance. Download the app now, and benefit from early booking discounts at the best facilities in popular resorts such as Antalya, Bodrum, Fethiye, Marmaris, Side, Kusadasi, Cesme or Belek.

FLIGHT TICKET AND TOUR ALTERNATIVES

With the mobile app, you can also rate cheap air tickets, except for hotel booking. If you wish, you can add two-way airport transfer service and complete your travel plan in the best way. In the mobile application also; Many other alternatives such as Cultural Tours, International Tours, Ship Tours are waiting for you with a privileged service!

Benefit from Special Opportunities

In the mobile application you can always have a holiday opportunity with special advantages waiting for you. By downloading the mobile application, you can be informed about special discounts and periodic campaigns to domestic and foreign facilities, and you can easily make reservations. You can be informed about special campaigns for different periods, such as early booking, semester, holidays and summer opportunities.

5 REASONS FOR DOWNLOADING ETS APPLICATION

1- Easily track current promotions and holiday opportunities
2- Select the most suitable facility for the region you want, and place your credit card immediately
3- Domestic and international tour calls and reservations easily perform
4- Special offers and numerous advantages
5- Fast, easy and secure payment Performans geliştirmeleri yapıldı. Ufak hatalar giderildi.
Etstur mobil uygulamasını talepleriniz ve önerileriniz doğrultusunda yenilemeye devam ediyoruz. İyi seyahatler dileriz.

Read more

App Video


App Information

209793 com.etstur
Version Rating APP Vote Size
2.3.4 10.0 4648 16.9 MB
Requirement Updated Installs Developer
Android 4.1+ 2020-07-23 1,000,000+ Etstur
High Speed Download