Home
Home » Education » Download Gebbe - Gebeliğin Her Anında 1.2.5 Apk For Android
Download Gebbe - Gebeliğin Her Anında 1.2.5 Apk for android Apk

Gebbe - Gebeliğin Her Anında 1.2.5 Apk

  • Version: 1.2.5
  • File size: -
  • Requires: Android 5.0
  • Package Name: com.gebbe.android
  • Developer:
  • Updated: 2023-07-11
  • Price: Free
  • 1.1 stars – based on 0 reviews
The description of Gebbe - Gebeliğin Her Anında 1.2.5 Apk

Download Gebbe - Gebeliğin Her Anında 1.2.5 Apk apk file for Android 5.0+ and up. Gebbe - Gebeliğin Her Anında 1.2.5 app is among the category of Apps,Education in app store. This is advanced and newest type of Gebbe - Gebeliğin Her Anında 1.2.5 (com.gebbe.android). The installation and downloading process is easy and quite simple. You can simply press on install button to install the app and remember to allow app installation from anonymous sources. We have also given direct download link with hight speed download. Be sure that we only provide the original, free and pure apk installer for Gebbe - Gebeliğin Her Anında 1.2.5 APK free of mofifications. All the apps & games that we provide are for personal or domestic use. If any apk download violates any copyright, you can contact us. Gebbe - Gebeliğin Her Anında 1.2.5 is the assets and trademark from the developer Resco Brands.
For more help, Arcus Yazılım you can know more about the company/developer who programmed this. All editions this app apk offered with us: You could also install apk of Gebbe - Gebeliğin Her Anında 1.2.5 and execute it using trendy android emulators.

More about app

Gebbe Mobil Uygulaması video ve yazı içerikleri Jinekologlar, Ebeler, Doğum Psikologları, Fizyoterapistler, Diyetisyenler, Sağlık Uzmanları, Gebe Yoga ve Pilates Eğitmenleri tarafından profesyonel olarak hazırlanmıştır. Gebelik süresince her haftaya uygun videolar gebelerin haftalık ekranına gelir. Gebeliğiniz süresince en doğru süreçler sizlere tavsiye edilir. Gün gün gebelik, hafta hafta gebelik süreçlerinizi Gebbe ile takip edebilir, gebelik takibini gerçekleştirebilirsiniz. Gebbe kolaylıkla kullanabileceğiniz bir hamilelik uygulamasıdır. Gebelikte beslenme, gebelikte kilo alımı gibi konuları yakından takip edebilirsiniz. Haftalık Anne Gelişimi Gebelik haftasına göre bebeğin o haftadaki illustre edilmiş görselinin bulunduğu sayfada, anne; kilosunu, olması gereken kiloyu, o haftaya dair açıklamaların yer aldığı doktor videosunu, haftalık ipuçlarını, diyetisyen önerilerini ve egzersiz videolarını görmektedir. Haftalık Bebek Gelişimi Kullanıcı yine en yukarıda gebelikte kaçıncı haftada olduğunu görebilirken, üçe ayrılan sayfada bebeğin büyüklüğü, kilosu/gramı, doğuma kalan süre ve bebeğin o haftaki gelişim sürecine dair bilgiler yer almaktadır. Haftalık Egzersiz Kullanıcı bu sayfada, hamileler için özel olarak hazırlanmış; yoga, pilates ve nefes çalışması videolarına ulaşacaktır. Yoga ve Pilates videoları kendi içinde kısımlara ayrılmış olup, anne adayı seçtiği kısmı izlemekte özgür bırakılmıştır. Videolar Her hafta ve her 3 aylık (Trimester) zamanlara göre farklılık göstermektedir. Haftalık Beslenme Kullanıcı bu kısımda, beslenme uzmanları tarafından özel olarak hazırlanmış beslenme önerilerine ulaşacaktır. Annenin mevcut kilosunu sisteme kaydetmesi ile, olması gereken kilo hesaplanır ve buna göre de günlük alması gereken kalori miktarı otomatik olarak ekranda belirir. Market Gebenin ilgili haftasına göre kullanması gereken ürün tavsiyeleri gerçekleştirilir. Gebe kendisine özel önerilen ürünleri ve ürün kategorilerini görmektedir. Ürünlere tıklandığında www.gebbemarket.com’da ilgili ürüne yönlendirilir. Takvim ve Forum Kullanıcı bu kısımda, doctor randevu tarihini, varsa kullanılması gereken ilaç hatırlatmaları, Gebbe uygulaması tarafından organize edilmiş etkinlik günlerini, alış veriş listesi ve şahsi notlarını takip edebilmektedir. Haber Verme Gebeler uygulamanın haber verme özelliği sayesinde o haftaki semptomları, atlamış olduğu egzersizleri, forumlarda ilgilendiği bir konuya gelen yeni bir cevabı telefonuna gelen bildirimlerle öğrenebilmektedir. Haftalık İp Uçları Gebelerin o haftaya özel semptomlarının önceden bildirildiği alandır. Gebelerin o hafta kendilerinde ne gibi değişimlerin olacağı ve bu değişimler karşısında nasıl davranmasının önerildiği kısımdır. Ayrıca ilgili semptomlar için gerekli bir ürün varsa da burada tavsiye edilir.