Home News Magazines Download Hürriyet – Son Dakika Haber, Gündem Ve Yazarlar 2.5.10 Apk For Android
Download Hürriyet – Son Dakika Haber, Gündem ve Yazarlar 2.5.10 Apk for android

Download Hürriyet – Son Dakika Haber, Gündem Ve Yazarlar 2.5.10 Apk For Android


Categories:Apps,News Magazines  Developer: Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. Version:  
Reviews:

About this app:

Here is another great APP Hürriyet – Son Dakika Haber, Gündem ve Yazarlar 2.5.10 Apk for android for 5.0 and up and up. This APP listed in News Magazines category of Google APP store. This APP is developed by Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.. This app is easy to download and install to your mobile. Download APP by using mobile browser, then click on install, before installation process don't forget to allow app installation from unknown sources . We are providing direct installation source from Play Store,and also providing high speed downloading source . mhapks.com just a source for to provide freeware and original APPS and Games shared by our editors for your home / personal use only . In case of any complaint / copyright regarding , Hürriyet – Son Dakika Haber, Gündem ve Yazarlar 2.5.10 Apk for android then please directly contact us via Contact Form and provide some evidence / Ownership Proof regarding this APP, Our tech staff will down / delete APP with in 24-48 hours.... Hürriyet\ in mobil uygulaması ile son dakika haberleri anlık bildirimler ile anında öğren, yazarları internetsiz de oku, gündemden ekonomiye, spordan magazine birçok kategoriyi takip et.

Hürriyet Mobil uygulamasında neler var?

* Hürriyet\ in güçlü yazar kadrosu ile gündeme yönelik köşe yazılarına ulaşabilirsin.
* Yazar yazılarını internet bağlantın olmadan okuyabilirsin. Günün köşe yazıları internet varken uygulamayı ilk açtığında cihazına yüklenecektir. Böylece internetin yokken bile yazarları okuyabilirsin.
* Bir parmak hareketi ile sayfalar arasında kolayca geçiş yapabilirsin. İstediğin zaman yazı boyutunu değiştirebilirsin.
* Haberleri sesli dinleyebilir ya da daha sonra okumak için kaydedebilirsin.
* Bulunduğun şehre ait yerel haberleri okuyabilir ve şehrinde yaşanan gelişmeleri öğrenebilirsin.
* Gündem ile ilgili sondakika gelişmelerini takip edebilir, gelişmeler ile ilgili yorum yazabilirsin.
* Spor dünyasındaki gelişmeleri takip edebilir, futbol, basketbol, voleybol gibi kategorilere ulaşabilirsin.
* Teknoloji kategorisinde yeni çıkan ürünler ve oyunlar ile ilgili bilgi alabilirsin.
* Magazin kategorisinde merak ettiğin tüm magazin gelişmelerini takip edebilir, gelişmeler ile ilgili fotoğrafları görüntüleyebilirsin.
* Sondakika gelişmelerini anlık bildirimler ile anında öğrenebilirsin.
* Türkiye\ de ve dünyada yaşanan ekonomik gelişmeleri takip edebilir, istersen emlak, kobi, otomobil gibi ilgilendiğin ekonomi haberlerine ulaşabilirsin.

Gündem, ekonomi, spor, magazin, teknoloji ve diğer tüm gelişmeler için Hürriyet ücretsiz uygulaması ile yanında. Doğru, güvenilir habercilik anlayışı ile Hürriyet, tüm gazeteler arasında öncü konumunu korumaya ve uygulamasıyla gazeteciliğin amiral gemisi olmaya devam ediyor.

Türkiye ve dünyada yaşanan sondakika gelişmelerinden yazar yazılarına, magazin ve teknolojiden her şehre ait yerel haberler dahil size geniş bir haber içeriği sunan Hürriyet Mobil uygulaması yarım asrı aşan gazetecilik deneyiminden güç alıyor. Sen de Hürriyet uygulaması ile haber oku ve gündem ile ilgili gelişmeleri takip et.

Soru, görüş ve önerilerin için her gün 09.00 – 18.30 saatleri arasında hizmet veren 0 850 224 0 222 numaralı Hürriyet Okur İletişim Hattımızı arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bizlerle iletişime geçebilirsin.

Read more

App Information

303033 hurriyet.mobil.android
Version Rating APP Vote Size
2.5.10 4.1 22817 16M
Requirement Updated Installs Developer
5.0 and up March 26, 2021 1,000,000+ Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.
High Speed Download