Home Shopping Download Istegelsin 888 Apk For Android
Download istegelsin 888 Apk for android

Download Istegelsin 888 Apk For Android


Categories:Apps,Shopping  Developer: istegelsin Version:  
Reviews:

About this app:

Here is another great APP istegelsin 888 Apk for android for 5.0 and up and up. This APP listed in Shopping category of Google APP store. This APP is developed by istegelsin. This app is easy to download and install to your mobile. Download APP by using mobile browser, then click on install, before installation process don't forget to allow app installation from unknown sources . We are providing direct installation source from Play Store,and also providing high speed downloading source . mhapks.com just a source for to provide freeware and original APPS and Games shared by our editors for your home / personal use only . In case of any complaint / copyright regarding , istegelsin 888 Apk for android then please directly contact us via Contact Form and provide some evidence / Ownership Proof regarding this APP, Our tech staff will down / delete APP with in 24-48 hours.... Evinin ihtiyaçlarını market fiyatıyla kapına kadar getiren bir market hayal et. İşte o market istegelsin!

“Yumurta bitmiş, deterjan azalmış, kedi kumunu çok doldurmuş, hiç meyve de kalmamış … Haftalık alışveriş zamanı gelmiş, kim yapacak şimdi alışverişi?”

Sen de istediğin her ürün için farklı markete gitmek zorunda kalmaktan, reyonların arasında dolaşıp durmaktan, kasada sıra beklemekten bıkmadın mı? Hele o poşetleri taşımak yok mu? Arabaya taşı, arabadan eve taşı derken kolların kopmuyor mu?

Tüm bunlardan baktıysan, sen markete gitme, market fiyatıyla iste gelsin!

Mutfak alışverişinden, deterjana, en güvenilir etten, vegan ürünlere, gıdadan taze unlu mamüllere, kişisel bakımdan oyuncak kırtasiyeye, evcil dostunun mamasından en sevdiğin dondurmaya, telefon kılıfından okumayı en istediğin kitaba, ütü masasından çoraba pek çok çeşit burada!

Üstelik İstanbul\un tamamında, Eskişehir, İzmir, Kocaeli, Ankara ve Bodrum\da 7000 çeşit ürünümüzü soğuk depolarımızdan alıp, soğutuculu arabalarla hijyenik şekilde sana teslim ediyoruz. Üstelik Türkiye’nin 81 iline de kargo ile gönderim yapıyoruz!

Online market alışverişi yaparken artık tek gereken şey “istemek”. Eğer kolaylık, rahatlık, çok çeşit, tazelik ve güvenli alışveriş istiyorsan; iste market fiyatıyla gelsin.

Hemen indir, ne ihtiyacın varsa çoook çeşit arasından istegelsin! Üstelik ilk siparişine özel 120 TL ve üzeri alışverişine 30 TL indirim fırsatını kaçırma!

*Görsellerdeki ürün fiyatları değişkenlik gösterebilir.

Read more

App Information

349674 net.igapi.android.istegelsin
Version Rating APP Vote Size
888 3.3 14856 22M
Requirement Updated Installs Developer
5.0 and up September 30, 2021 1,000,000+ istegelsin
High Speed Download