Home Jeux de mots Download Krycí Jména 1.27.2012 Apk For Android
Download Krycí jména 1.27.2012 Apk for android

Download Krycí Jména 1.27.2012 Apk For Android


Categories:Games,Jeux de mots  Developer: CGE digital Version:  
Reviews:

The description of Download Krycí Jména 1.27.2012 Apk For Android

Download Krycí Jména 1.27.2012 Apk For Android. APP id is - com.czechgames.codenamesdigital, This Apk is for android version 8.0 and up. This APP listed in Jeux De Mots category. This APP is developed by Cge Digital Free.

More About this app:

Here is another great APP Krycí jména 1.27.2012 Apk for android for 8.0 and up. This APP listed in Jeux de mots category of Google APP store. This APP is developed by CGE digital.


This app is easy to download and install to your mobile. Download APP by using mobile browser, then click on install, before installation process don't forget to allow app installation from unknown sources . We are providing direct installation source from Play Store,and also providing high speed downloading source .
mhapks.com just a source for to provide freeware and original APPS and Games shared by our editors for your home / personal use only . In case of any complaint / copyright regarding , Krycí jména 1.27.2012 Apk for android then please directly contact us .
Zapojte svou představivost a zjistěte, co se vám spoluhráč snaží říct. Vítejte v nejnovější adaptaci jedné z nejslavnějších deskových her současnosti. Krycí jména jsou zábavnou hrou se slovními asociacemi z prostředí tajných agentů. Pokuste se kontaktovat všechny své agenty pomocí jednoslovných nápověd dřív, než se to povede soupeřům. Ale dejte si pozor! Setkání s nájemným vrahem zhatí všechnu vaši snahu. INSPIROVÁNO DESKOHERNÍM BESTSELLEREM Krycí jména vychází ze stejnojmenné deskové hry, která byla přeložena do 45 jazyků a získala 29 mezinárodních ocenění, včetně “deskoherního Oscara” v podobě Spiel des Jahres nebo české ceny Hra roku. ZÁBAVNĚJŠÍ NEŽ KDY DŘÍV Díky celé řadě zajímavých vylepšení, odměn, nových herních módů, tematických slovních balíčků nebo speciálních slovních misí vám Krycí jména nabídnou ještě víc zábavy než kdy předtím. HRAJTE KDYKOLIV A KDEKOLIV Systém asynchronního multiplayeru vám dovoluje hrát s ostatními hráči i ve chvíli, kdy nejsou online. Hrajte společně s dalšími agenty, ať jsou kdekoliv, nebo se jednoduše pusťte do hry se svými přáteli. Postavte se denním výzvám a trénujte své agentské schopnosti. STAŇTE SE ELITNÍM AGENTEM Za správného agenta mluví především jeho činy. Kontaktujte své agenty dříve než protihráči, řešte pravidelné denní výzvy a vymýšlejte ty nejlepší nápovědy pro ostatní hráče. Budujte si pověst elitního tajného agenta, pronikněte do tajů života špiónů. A kdo ví, možná získáte i vlastní tajnou agentskou skrýš. BAVTE SE S PŘÁTELI Vyzvěte na souboj své kamarády, nebo se utkejte se náhodnými cizinci díky našemu unikátnímu systému párování hráčů. Ať se rozhodnete pro cokoliv, nezapomeňte, že nově odemčené herní módy či svou unikátní sbírku slov můžete kdykoliv využít při hře s přáteli.


App Information

505254 com.czechgames.codenamesdigital
Version Rating APP Vote Size
1.27.2012 1.1 0 -
Requirement Updated Installs Developer
8.0 2023-04-03 5447 CGE digital
DOWNLOAD APK