Home
Home » Finance » Download Param 2.1.13 Apk For Android
Download Param 2.1.13 Apk for android Apk

Param 2.1.13 Apk

  • Version: 2.1.13
  • File size: -
  • Requires: Android 6.0
  • Package Name: tr.com.param.android
  • Developer:
  • Updated: 2023-05-10
  • Price: Free
  • 1.1 stars – based on 0 reviews
The description of Param 2.1.13 Apk

Download Param 2.1.13 Apk apk file for Android 5.0+ and up. Param 2.1.13 app is among the category of Apps,Finance in app store. This is advanced and newest type of Param 2.1.13 (tr.com.param.android). The installation and downloading process is easy and quite simple. You can simply press on install button to install the app and remember to allow app installation from anonymous sources. We have also given direct download link with hight speed download. Be sure that we only provide the original, free and pure apk installer for Param 2.1.13 APK free of mofifications. All the apps & games that we provide are for personal or domestic use. If any apk download violates any copyright, you can contact us. Param 2.1.13 is the assets and trademark from the developer Resco Brands.
For more help, TURK Elektronik Para A.Ş. you can know more about the company/developer who programmed this. All editions this app apk offered with us: You could also install apk of Param 2.1.13 and execute it using trendy android emulators.

More about app

Param, Türkiye’nin elektronik parasıdır. Para yüklenip para çekilebilen, internet ve mağaza alışverişlerinde geçerli elektronik para hesabıdır. 13 yaş ve üzeri herkesin sahip olabileceği Param, web ve mobil şube dışında üç farklı kart türü ile de hizmet vermektedir. Param Genç Kart: 13-30 yaş aralığındaki gençlerin kullanabileceği ön ödemeli karttır. Param Classic Kart: 18 yaş ve üzeri olan herkesin sahip olabileceği ön ödemeli karttır. Param Business Kart: İşletmelerin ve yetkililerin sahip olabileceği ön ödemeli karttır. Param’ın sağladığı avantajlar ve özellikler şöyledir; - Hesap ücreti, kart ücreti, aylık veya yıllık kullanım ücreti yok. - Havale/EFT ile, kredi, banka, ön ödemeli kart ile para yüklenebilir. - Anlaşmalı banka ATM’lerinden ücretsiz para yüklenebilir. - Tüm banka ATM’lerinden para çekebilir. - Para yükleme ve çekme limiti yok. - İnternette ve mağazada alışveriş imkanı. - Banka hesabına, kredi kartına, Param sahiplerine para transfer imkanı. - BKM Express’e kart ekleme ile BKM Express kampanyalarından faydalanma. - Kurumsal hesap sahiplerine Param POS ile taksitli tahsilat imkanı. - Bireysel Param hesap sahipleri de ödeme alabilir. Param mobil uygulaması sayesinde; - Param hesap ve kart başvurusu yapılabillir, - Param hesap ve kart cep telefonlardan takip edebilir, - QR kod ile para gönderilip, para alınabilir. - Kredi kartı ile hızlı TL yüklenebilir. \Hesap oluşturma yöntemleri: Uygulamamızda kullanıcılar, cep telefonu numaraları veya TC Kimlik numaraları gibi kişisel bilgileri kullanarak hesap oluşturabilirler.\ Param, Turk Elektronik Para A.Ş.’nin markasıdır. Turk Elektronik Para A.Ş., Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan elektronik para lisansı alan ilk iki firmadan biridir. Turk Elektronik Para A.Ş., Bankalararası Kart Merkezi A.Ş.’nin (BKM) üyesidir. Troy ve Mastercard lisansına sahiptir. PCI DSS ve SSL sayesinde üstün güvenlik sağlanmaktadır. Param Üyesi Kartlar: AdaletKart, BaroKart, TÜRMOBKart, PlatinCard Param olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için sürekli olarak hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda, hesap kapatma taleplerinizi hızlı ve kolay bir şekilde iletebilmeniz için https://param.com.tr/bize-ulasin adresinde yer alan Kart/POS - Hesap Kapatma Talebi seçeneğini siz değerli kullanıcılarımıza sunuyoruz. Söz konusu adresten hesap kapatma talebinizi iletebilir ve işleminizin en kısa sürede tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Eğer hesap kapatma talebinizle ilgili herhangi bir sorunuz veya talebiniz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, müşteri hizmetlerimize 7/24 ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.