Home Jeux de mots Download Slož Slovo 1.01 Apk For Android
Download Slož slovo 1.01 Apk for android

Download Slož Slovo 1.01 Apk For Android


Categories:Games,Jeux de mots  Developer: feryk Version:  
Reviews:

The description of Download Slož Slovo 1.01 Apk For Android

Download Slož Slovo 1.01 Apk For Android. APP id is - cz.feryk.slozslovo, This Apk is for android version 4.4 and up. This APP listed in Jeux De Mots category. This APP is developed by Feryk Free.

More About this app:

Here is another great APP Slož slovo 1.01 Apk for android for 4.4 and up. This APP listed in Jeux de mots category of Google APP store. This APP is developed by feryk.


This app is easy to download and install to your mobile. Download APP by using mobile browser, then click on install, before installation process don't forget to allow app installation from unknown sources . We are providing direct installation source from Play Store,and also providing high speed downloading source .
mhapks.com just a source for to provide freeware and original APPS and Games shared by our editors for your home / personal use only . In case of any complaint / copyright regarding , Slož slovo 1.01 Apk for android then please directly contact us .
Slož slovo je jednoduchá slovní kvízová hra. Z rozmíchaných písmenek složte co nejrychleji správné slovo, které bylo náhodně vylosováno z několika tisíc slov, které hra obsahuje a získejte tak co nejvíce bodů. Vaše skóre se ukládá i do žebříčků Google Play a lze je zobrazit přímo ve hře. Začínáte se slovy na tři písmenka a postupně se dostanete až na slova složená z osmi písmen. Slova se během jedné hry neopakují, dokud nezačnete hrát znovu. Na každé slovo máte tři pokusy a časový limit osm minut. Aplikaci lze schovat do pozadí a vrátit se později k rozehrané hře. Hra obsahuje i tři achievementy a je bez otravných reklam.


App Information

504930 cz.feryk.slozslovo
Version Rating APP Vote Size
1.01 1.1 0 -
Requirement Updated Installs Developer
4.4 2022-12-25 78 feryk
DOWNLOAD APK