Home Business Download Sodexo 2.3.9 Apk For Android
Download Sodexo 2.3.9 Apk for android

Download Sodexo 2.3.9 Apk For Android


Categories:Apps,Business  Developer: Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri Türkiye Version:  
Reviews:

The description of Download Sodexo 2.3.9 Apk For Android

Download Sodexo 2.3.9 Apk For Android. APP id is - com.poligon.sodexo, This Apk is for android version 4.4 and up and up. This APP listed in Business category. This APP is developed by Sodexo Avantaj Ve Ödüllendirme Hizmetleri Türkiye Free.

More About this app:

Here is another great APP Sodexo 2.3.9 Apk for android for 4.4 and up and up. This APP listed in Business category of Google APP store. This APP is developed by Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri Türkiye.


This app is easy to download and install to your mobile. Download APP by using mobile browser, then click on install, before installation process don't forget to allow app installation from unknown sources . We are providing direct installation source from Play Store,and also providing high speed downloading source .
mhapks.com just a source for to provide freeware and original APPS and Games shared by our editors for your home / personal use only . In case of any complaint / copyright regarding , Sodexo 2.3.9 Apk for android then please directly contact us .
Sodexo Mobil Uygulaması ile;

• Online Alışveriş yapabilirsin.

•Sana özel kampanya ve fırsatlardan yararlanabilir, indirimli ve ayrıcalıklı online yemek siparişi vermenin tadını çıkarırsın.
Misket hesabını aktive edebilir ve anlaşmalı restoranlardan yapacağın her harcamada %10’a varan ek bakiye kazanabilirsin.

•Güncel ve bekleyen bakiyeni görüntüleyebilir ve son 12 ay içerisinde yaptığınız tüm kart işlemlerinizi inceleyebilirsin.

•Sodexo Üye İş Yerlerini listeleyebilir, elinizde bulunan Sodexo ürünü için en yakın hizmet noktasıyla ilgili adres ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca aradığınız ‘Üye İşyeri’ nin bulunduğunuz noktaya olan mesafesini görebilir, harita üzerinde yol tarifi bilgilerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

•İletişim seçeneği üzerinden görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

•Sodexo Club kampanyalarını görüntüleyebilir ve dilediğiniz kampanya için anında kod alarak avantajların tadını çıkartabilirsiniz.

•Sodexo’nun “İyi Yaşa” platformuna ait özgün makalelere ulaşabilirsiniz.

•Bu uygulamadan faydalanmak için kimlik bilgileriniz ve kart numaranızla üye olmanız yeterli olacaktır.

Not: Bu uygulama bakiye yüklemesi yapmamaktadır.


App Information

401830 com.poligon.sodexo
Version Rating APP Vote Size
2.3.9 3.3 13067 29M
Requirement Updated Installs Developer
4.4 and up March 11, 2022 1,000,000+ Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri Türkiye
DOWNLOAD APK