Home
Home » Apps » Download Türkiye Haberleri 5.5.2 Apk For Android
Download Türkiye Haberleri 5.5.2 Apk for android Apk

Türkiye Haberleri 5.5.2 Apk

  • Version: 5.5.2
  • File size: -
  • Requires: Android 9
  • Package Name: ro.aspinei.hotnewsro.tr
  • Developer:
  • Updated: 2023-07-01
  • Price: Free
  • 1.1 stars – based on 0 reviews
The description of Türkiye Haberleri 5.5.2 Apk

Download Türkiye Haberleri 5.5.2 Apk apk file for Android 5.0+ and up. Türkiye Haberleri 5.5.2 app is among the category of Action,Apps in app store. This is advanced and newest type of Türkiye Haberleri 5.5.2 (ro.aspinei.hotnewsro.tr). The installation and downloading process is easy and quite simple. You can simply press on install button to install the app and remember to allow app installation from anonymous sources. We have also given direct download link with hight speed download. Be sure that we only provide the original, free and pure apk installer for Türkiye Haberleri 5.5.2 APK free of mofifications. All the apps & games that we provide are for personal or domestic use. If any apk download violates any copyright, you can contact us. Türkiye Haberleri 5.5.2 is the assets and trademark from the developer Resco Brands.
For more help, Adrian Spinei you can know more about the company/developer who programmed this. All editions this app apk offered with us: You could also install apk of Türkiye Haberleri 5.5.2 and execute it using trendy android emulators.

More about app

Türkiye’de ve dünyada yaşanan en önemli gelişmelerin sizin için tüm gazetelerden toplanarak ayağınıza kadar gelmesini istemez misiniz? Türkiye Haberleri uygulamamız ile tüm dünyada yaptığımız gibi sizlerin de gündemin gerisinde kalmamanız için çeşitli yayın organlarından derlediğimiz en önemli başlıkları hizmetinize sunuyoruz. Türkiye’nin en önemli ve saygı değer gazetelerini tablet veya telefonunuza ücretsiz olarak indirebilir ve kullanışlı ara yüzümüz aracılığıyla keyifle okuyabilirsiniz. Uygulama nasıl kullanılır? Sol üst köşede bulunan menüyü kullanarak aşağıdaki gazetelerden dilediğinizi cihazınıza en güncel versiyonu ile indirebilirsiniz. - Sonrasında cihazınıza inen gazetenin haber başlıklarına tıklayarak, haber içeriklerine ulaşabilir, cihazınızın geri tuşunu kullanarak başlıkların bulunduğu ana sayfaya geri dönebilirsiniz. - Sağ üst tarafta yer alan ayarlar bölümünden otomatik güncelleme modunu seçebilir, dilerseniz uygulamayı tablet modunda çalıştır komutu verebilir, arka plan temasını seçebilirsiniz. - Düşük maliyetli internet kullanımı için resimlerin gösterimini engelleyebilir ya da yorumları pasif duruma getirebilirsiniz. - Ayarlar bölümünden, haberleri okumak istediğiniz yazı fontunu da seçebilirsiniz. - Ayarlar bölümünün en alt kısmında ise ana ekranda görmek istediğiniz gazeteleri belirleyebilirsiniz. Listenizde görmek istemediğiniz gazetelerin yanındaki onay işaretini kaldırarak listenizden çıkmalarını sağlayabilirsiniz.