Home Social EBA 7.6.7600
EBA 7.6.7600

EBA 7.6.7600


Categories:Apps,Social  Developer: Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Version:  
Reviews:

About this app:

Here is another great APP EBA 7.6.7600 for 7.6.7600 and up. This APP listed in Social category of Google APP store. This APP is developed by Eğitim Bilişim Ağı (EBA). This app is easy to download and install to your mobile. Download APP by using mobile browser, then click on install, before installation process don't forget to allow app installation from unknown sources . We are providing direct installation source from Play Store,and also providing high speed downloading source . mhapks.com just a source for to provide freeware and original APPS and Games shared by our editors for your home / personal use only . In case of any complaint / copyright regarding , EBA 7.6.7600 then please directly contact us via Contact Form and provide some evidence / Ownership Proof regarding this APP, Our tech staff will down / delete APP with in 24-48 hours.... Milli Eğitim Bakanlığı'nın dijital eğitim platformu EBA; 2023 eğitim vizyonu hedefleri ve çağın gereksinimleri doğrultusunda sizler için yenilendi.

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) www.eba.gov.tr adresinde sunulan, sınıf seviyelerine uygun, güvenilir ve incelemeden geçmiş doğru e-içerikleri bulabileceğiniz sosyal bir platformdur. Mobil cihazınız ile EBA uygulamasını yükleyerek platformdaki haber, video, ses, görsel, doküman, kitap ve dergi içeriklerine ulaşabilir ve istediğiniz içeriği mobil cihazınıza indirerek dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimleri ile özelleşen EBA; yeni tasarımları ile kolay erişilebilir, kitaplar, dergiler, eğitsel oyunlarla daha zengin, başarı izleme ve değerlendirme raporlarıyla daha ölçülebilir olmuştur.

Read more

App Video


App Information

109639 tr.gov.eba.hesap
Version Rating APP Vote Size
Varies with device 3.4 111103 60.5 MB
Requirement Updated Installs Developer
7.6.7600 April 13, 2020 10,000,000+ Eğitim Bilişim Ağı (EBA)
High Speed Download